lt +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Dantų balinimas

dantų balinimasŽurnalų viršelių herojai žavi nepriekaištingai balta šypsena? Manote, kad Holivudo aktorių dantys tobuli? Nudžiuginsime. Pasinaudoję dantų balinimo paslauga mėgautis tobula šypsena galite ir jūs.

Ar dantų balinimas man tinka?

Dantų balinimas – tai dantų šviesinimas. O kokio baltumo norite – pasirenkate jūs. Privalome įspėti: nors dantų balinimas yra saugi procedūra – persistengti negalima. Nusprendę balinti dantis pirmiausiai pasikonsultuokite su gydytoju odontologu. Būna atvejų, kai specialistas dantų balinimo procedūrą rekomenduoja atidėti arba jos neatlikti.

Kada ir kam nerekomenduojamas dantų balinimas?

  • Vaikams ir paaugliams iki 18 m. Pirmas rizikos faktorius – pulpos kamera yra didesnė ir platesnė, todėl galimas ilgalaikis jautrumas. Antras rizikos faktorius – jaunatviškas maksimalizmas. Jaunuoliai daug dažniau yra linkę piktnaudžiauti balinimu, neįvertindami galimų pasekmių;
  • Nešiojantiems breketus;
  • Alergiškiems peroksidui;
  • Sergantiems dantenų ligomis;
  • Nėščioms moterims ir maitinančioms krūtimi;
  • Asmenims, kurių dantų audiniai jautrūs, stipriai nudilę ar pažeisti karieso;
  • Asmenims, kurių dantys nulūžę, sergama periodontinu, esant gingvitui;
  • Jei dantenos stipriai atsitraukusios (daugybinė recesija);
  • Kai yra daug restauracijų, plombuotų priekinių dantų;
  • Kai yra senos pralaidžios plombos.

Įspėjame, kad dantų balinimo procedūra veikia tik natūralius dantis. Negyvi dantys, plombos, vainikėliai ir kitos restauracijos nebąla. Jei reikalingas plombavimas ar protezavimas – pirmiau turi būti atliekama dantų balinimo procedūra ir tik po to taikoma plombų ar protezų spalva pagal naująjį dantų atspalvį. Jei jau buvo atliktos dantų atstatymo procedūros – esamas restauracijas gali tekti keisti.

Ne veltui prieš dantų balinimą rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienos specialistu. Labai svarbu tinkamai įvertinti dantų ir dantenų būklę. Jei reikia – pirmiausiai dantys gydomi, atliekama profesionali burnos higiena ir tik tada balinami dantys. Atlikus profesionalią burnos higieną dantys gali šiek tiek (ar net labai) pašviesėti, tad balinti reikėtų mažiau. Sveiki dantys ir dantenos itin sumažins dantų jautrumo riziką balinimo metu ar po jo.

Dantų balinimo būdai

Dantų balinimas kapomis

 Kadangi odontologijos sritis žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis – dantų balinimo būdų atsiranda vis daugiau. Šiandien gausu dantų balinimo būdų neišeinant iš namų. Vis dėlto saugiausia procedūrą atlikti su specialisto priežiūra. Pasirūpinsime, kad dantų balinimo metu jūsų dantenos būtų apsaugotos maksimaliai, taip siekiant išvengti galimo dantų jautrumo. Procedūrai pakaks vos dviejų vizitų ir jūs galėsite mėgautis spindinčia balta šypsena. Mūsų specialistas balinamąją medžiagą uždeda tik ten, kur reikia, todėl jautrumo praktiškai nebūna.

Jei nuspręsite, kad dantų balinimo procedūrą norite atlikti neskubiai ir tik jums patogiu metu – siūlome dantų balinimą kapomis. Tačiau itin svarbu atidžiai klausytis gydytojo nurodymų, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų ir nepažeistumėte burnos gleivinės. Būtina suprasti, kad šiuo atveju didesnis balinimo gelio kiekis neduos didesnio baltumo efekto. Greičiau priešingai: gali pažeisti burnos gleivinę, sukelti uždegimus. Būtent todėl svarbu sąžiningai laikytis rekomendacijų. Jei vis dėlto gelio uždėjote kiek per daug ir uždėjus kapą jo patenka ant dantenų – nedelsiant perteklių nuvalykite. Rekomenduojama ne daugiau nei dešimt procedūrų. Nepersistenkite. Nepraraskite saiko. Priešingu atveju galite negrįžtamai pakenkti dantims.

 Ar rezultatas bus ilgalaikis?

Dantų balinimas namuoseKiek laiko mėgausitės baltais dantimis priklauso nuo daugelio faktorių. Gyvenimo būdas, genetika, amžius, traumos – yra daug dantų tamsėjimą lemiančių veiksnių. Vidutiniškai po procedūros dantys išlieka balti  1-3 metus. Jei piktnaudžiausite vynu, kava, arbata, tabaku – dantys patamsės greičiau. Laikykitės specialisto nurodymų, burnos higiena rūpinkitės kasdien, dukart per metus apsilankykite odontologijos klinikoje bei atlikite profesionalią burnos higieną ir balti dantys džiugins ilgiau.

Neeksperimentuokite su savo dantimis. Dantų balinimas buityje turimomis priemonėmis (soda, citrinos rūgštis, aktyvioji anglis) ne tik neduos norimo efekto, bet gali pakenkti dantų emaliui.

Leiskite mums išpildyti jūsų baltos šypsenos svajonę! Nekantriai lauksime.

Dantų balinimo kainos

Dantų balinimo namuose komplektas130 €
Dantų balinimas klinikoje170 €

Pin It on Pinterest