lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Dantų gydymas išsimokėtinai

Dantų gydymas išsimokėtinaiNe visi turime galimybę atsidėti papildomų lėšų nenumatytiems atvejams. Ką daryti, jei dantų gydymas reikalingas skubiai, tačiau ir automobilio remontas – tiesiog būtinas, o dar vaiko ekskursija su klase… Skaičiuok neskaičiavęs: pinigų viskam neužteks. Ką daryti? Mes tuo pasirūpinome už jus. Dantų gydymas išsimokėtinai – išeitis, kad nereikėtų rinktis.

Kada verta rinktis dantų gydymą išsimokėtinai?

Kad gydymas nebūtų brangus – visada rekomenduojame rūpintis savo dantimis nuolat. Tačiau būna ir taip, kad puoselėti dantys traumos atveju nuskyla ar visai prarandami. O gal užklupo liga, paveikianti dantis? Nuo netikėtumų nesame apsaugoti nei vienas. Puikiai suprantame, kad kokybiškos ir ilgalaikį rezultatą turinčios paslaugos kainuoja tikrai ne visiem „įkandamą“ sumą. Kad nereikėtų rinktis tarp tikrai svarbių dalykų – pagalbon ateina dantų gydymo išsimokėtinai paslauga.

Mūsų partneriai Šiaulių bankas ir Medlizingas (General Financing paslauga) yra pasiruošę paskolinti jums tiek, kiek reikės, kad galėtumėte vėl džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis. Primename, kad finansiniai sprendimai turi būti pasirenkami atsakingai, įvertinus savo galimybes. Mes vertiname aiškumą ir sudarę jūsų dantų gydymo planą išsamiai paaiškinsime, kuri paslauga ir kodėl reikalinga. Jūsų žodis visada bus lemiamas. Vis dėlto, estetikos atveju  galima pataupyti, tačiau, kai kalbame apie sveikatą ir galimas komplikacijas,  tikriausiai nekyla klausimų, kas svarbiau.

Puiki žinia turintiems Lietuvos draudimo ir Compensa sveikatos draudimą! Mūsų įstaigoje galite atsiskaityti šių bendrovių kortelėmis, taip panaudojant sveikatos draudimui skirtas lėšas. Atsiskaitymui už dantų gydymo paslaugas jums nereikės nei grynųjų pinigų, nei banko kortelės. Patogu ir paprasta.

Kokios sąlygos?

Norėdami pasinaudoti išsimokėjimo paslauga,  informuokite mūsų administratorę. Pateikite asmens tapatybės dokumentą (asmens tapatybės kortelę, Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba leidimą gyventi Lietuvoje), informuokite apie turimus įsipareigojimus bei gaunamas pajamas ir per kelias minutes gausite atsakymą apie galimybę gauti paskolą dantų gydymui. Esant teigiamam atsakymui,  galėsite pasirinkti įmokos dydį, mokėjimo dieną, paskolos laikotarpį. Ir viskas! Gydysime dabar, mokėti pradėsite  vėliau.

Dantų gydymo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys:

  • gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
  • gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
  • ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas);
  • ūkininkai.

Beje, turime ką pasiūlyti senjorams ir vaikams. Vaikams teikiamos kompensuojamos paslaugos:

Senjorams teikiamos kompensuojamos dantų protezavimo paslaugos. Kreipkitės, mielai papasakosime išsamiau.

Išleiskite vaikus į ekskursiją. Remontuokite automobilį. Apsilankykite odontologijos klinikoje Odontėja. Jums nebereikia rinktis tarp to, kas svarbu ir neatidėliojama.

Compensa
Siauliu banko lizingas
GENERAL FINANCING BANKAS

Pin It on Pinterest