lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Dantų gydymas išsimokėtinai

Dantų gydymas išsimokėtinai

Norite sveikų dantų ir nuostabios šypsenos šiandien, o mokėti galite rytoj? Taip irgi galima „Odontėjoje“, kadangi mūsų partneriai Šiaulių banko lizingas ir Medlizingas suteiks Jums geromis sąlygomis paskolą, kurią išsimokėsite per Jūsų pasirinktą laikotarpį.
Procedūra labai paprasta ir greita: tereikia „Odontėjos“ klinikos administratorei pateikti asmens dokumentą, informaciją apie gaunamas pajamas ir turimus finansinius įsipareigojimus, jei tokių yra,  ir kelių minučių bėgyje sulaukti atsakymo apie galimybę gauti paskolą dantų gydymui. Pacientas gali pasirinkti įmokos dydį, mokėjimo dieną, paskolos laikotarpį. Pasirašius visus reikalingus užpildytus dokumentus, galite džiaugtis galimybe turėti dantis šiandien, o mokėti rytoj. Jums nereikės patiems eiti į banką, derėtis dėl sąlygų, o mėnesines įmokas į nurodytą sąskaitą banke galėsite atlikti internetu, net neišeidami iš namų.
Nedvejokite, dantų gydymas išsimokėtinai pagerins Jūsų kasdieninę sveikatą ir savijautą bei pakels nuotaiką.
O gal turite Compensa sveikatos draudimą? Mūsų įstaigoje galite atsiskaityti Compensa kortele, taip panaudojant sveikatos draudimui skirtas lėšas. Pacientams, turintiems minėtas draudimo korteles, nereikia atsiskaityti už dantų gydymą nei grynųjų nei banko kortelės. Klinikos administratorė nuskaitys jūsų kortelės informaciją, suvesdama ją į informacinę sistemą, ir pagal tai klinika gaus apmokėjimą už atliktas paslaugas. Patogu ir paprasta!
Laukiame „Odontėjoje“!

Compensa
Siauliu banko lizingas

Pin It on Pinterest