lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Skubus dantų gydymas

Skauda dantį, o eilės pas gydytoją tik po kelių dienų ar savaičių?
Paskambinkite Odontėjai, priimsime tą pačią dieną.

Skubus gydymas užsieniečiams – paslauga, skirta tiek šalies svečiams, tiek emigravusiems tėvynainiams. Visai nesvarbu, grįžote dienai ar kelioms savaitėms – dantų gydymo planą sudėliosime taip, kad spėtumėte susitvarkyti būtinus reikalus ir išvykdami džiaugtumėtės sveikais dantimis.

Grįžau kelioms dienoms. Ar verta kreiptis dėl skubaus gydymo užsieniečiams paslaugos?

Ne tik verta, bet ir rekomenduotina. Skubus gydymas skirtas visiems be išimties. Jei skauda dantį – delsti negalima. Todėl skausmo atveju bus priimtas tiek vietinis gyventojas, tiek atvykęs iš kito miesto, tiek svečias iš užsienio ar atostogauti grįžęs emigrantas.

Dažnai tenka išgirsti: svetur dantų gydymas nėra toks kokybiškas arba yra labai brangus. Tad nesistebime, kai grįžę tautiečiai mieliau savo dantis patiki mums. Žinoma, įtakos turi ir įtemptas darbo ritmas, kalbos barjeras. Suprasdami ir vertindami norą dantis gydytis gimtinėje – sudarėme sąlygas, kad trumpam grįžę kraštiečiai turėtų galimybę ne skubiai apgydyti dantis, o juos visiškai išgydyti. Kitaip tariant, per turimą laiką gydymo eigą stengiamės suplanuoti taip, kad dantys būtų išgydyti maksimaliai pilnai ir kokybiškai, o vizitai sudėliojami taip, kad netrukdytų kitiems planams.

Skubu nekokybiška?

Dažniausiai dantų gydymo kokybė priklauso nuo specialisto įgūdžių bei priemonių kokybės. Nesvarbu, kurioje šalyje ar kokio dydžio gyvenvietėje. Profesionalus gydytojas odontologas niekada sau neleis darbo atlikti atmestinai. Netinkamai gydytas dantis gali sukelti rimtas sveikatos problemas.

Estetinis plombavimas - prieš ir po

Šiuolaikinės technologijos ir gydymo metodai leidžia prisitaikyti prie daugelio situacijų. Prireikė protezo? Ne bėda! Laikinas protezas gali būti pagamintas jau tą pačią dieną.

Jei dantis planuojate gydytis pas mus ir žinote grįžimo datą – nedvejokite. Paskambinkite mums. Aptarsime dantų būklę, terminus, suderinsime pirminius vizitus. Puikiai suprantame, kad grįžtate ne vien pasėdėti odontologo kėdėje. Kuo labiau rūpinsitės savo dantimis ir užtikrinsite kasdienę burnos higieną – tuo mažiau atostogų laiko reikės praleisti gydant dantis. Beliks pasirūpinti profesionalia burnos higiena. Vos vienas vizitas ir galėtumėte atostogas tęsti neskaičiuodami laiko nuo vizito iki vizito. Susisiekite su mumis bet kokiomis jums patogiomis ryšio priemonėmis – elektroninis paštas, sms žinutės, viber ryšys ar messenger žinutės – mes jums atsakysime ir suderinsime vizito laiką.

Grįžtate trumpam? Norite pasirūpinti dantimis Lietuvoje? Odontologijos klinika Odontėja pasiruošusi padėti!

Pin It on Pinterest