lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Skubus dantų gydymas

Skauda dantį, o eilės pas gydytoją tik po kelių dienų ar savaičių?
Paskambinkite Odontėjai, priimsime tą pačią dieną.

Suprasdamas kiekvieno iš jūsų beprotišką gyvenimo tempą ir amžiną laiko stoką, „Odontėjos“ kolektyvas kviečia bent akimirkai stabtelėti ir savo dantų problemas patikėti mūsų profesionalams. Jaukioje aplinkoje atidūs ir dėmesingi specialistai dantų gydymo procedūras pavers maloniu atsipalaidavimu ir netgi poilsiu. Žinome, kad dažniausiai vizitai tėvynėje būna trumpi ir aktyvūs, todėl gydymo planą ir vizitų laiką pagal galimybes sudėliosime taip, kad būtų Jums kuo patogiau ir mažiau trukdytų kitoms veikloms. Parinksime optimaliausią burnos ertmės gydymo variantą, kurį preliminariai aptarsime ir suderinsime Jums patogiu būdu.

Štai mūsų pacientės, atvykusios iš JAV tik vienai dienai, darbo rezultatai. Pacientė skundėsi senomis, nekokybiškomis estetinio plombavimo restauracijomis, darytomis Lietuvoje daugiau kaip prieš 10m. Tačiau JAV, kur jau daugelį metų gyvena, ji negalėjo surasti specialisto, kuris atnaujintų arba perdarytų estetinį priekinių dantų plombavimą, kadangi gydytojai dažniausiai siūlė gana brangias porceliano laminates arba pilnus vainikėlius.

Estetinis plombavimas - prieš ir po

Taigi, mūsų minima moteris, suderinusi vizitą Lietuvoje ir dantų gydymą, apsilankė „Odontėjoje“ ir po 7 val džiaugėsi štai tokiu rezultatu. Buvo atliktas pilnas estetinis  6 viršutinių priekinių dantų plombavimas ir 4 apatinių neestetiškų plombų pakeitimas, viso plombuoti 10 dantų.

Pacientės atsiliepimas:

„Gerbiama gydytoja Irma Šoriene, noriu Jums padėkoti už Jūsų nuoširdų darbą ir atsidavimą pacientams. Jūs esate mūsų viltis, gyvenimo šviesa. Jūsų darbas prilygsta aukso vertybei, jūs esate nuostabus žmogus ir gydytoja. Jūsų dėka man sugrąžinote gražiausią šypseną! Ir pasitikėjimą savimi…Visa geriausio Jūsų darbe. Laimės Jums, sveikatos linkiu Jums ir dėkoju. <…> Jūs turite auksines rankas! Noriu Jums pasakyti, kad praeitą penktadienį turėjau eiti pas gydytoją, nes šalia iškrito plomba. Tai kai pamatė jūsų darbą gydytojas labai nustebo ir visiems išrodė, kaip jūs gražiai sutaisėt! Labai stebėjosi ir vis manęs klausinėjo, ar jūs kiekvieną dantuką darėt atskirai. Kai taisė šalia, tai vis kartojo, koks gražus jūsų darbas!!! “ (kalba netaisyta)

Ir tai tik vienas atvejis iš daugelio mūsų kasdieniniame darbe.

„Odontėjos“ klinikoje už paslaugas galima atsiskaityti lizingu, banko kortelėmis, grynais arba pavedimu.
Ilgametė mūsų patirtis ir rezultatai atsispindi jau esamų mūsų pacientų atsiliepimuose.

Klinikoje atliekamų paslaugų kainos.

Pin It on Pinterest