lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Estetinis plombavimas

estetinio plombavimo rezultatas

Trūksta pasitikėjimo? Gėdijatės pakitusios dantų spalvos? Kamuoja ėduonis? Vykite nepasitikėjimą šalin! Estetinis dantų plombavimas yra būtent tai, ko jums reikia, kad ir vėl galėtumėte nevaržomai šypsotis. Pasirūpinkite dantų estetika ir dovanokite šypseną visiems!

Estetinis dantų plombavimas

Esant dantų pakitimams dažnas žmogus jaučiasi nejaukiai. Ypač, kai pakitimai vizualiai pastebimi kalbant, šypsantis. Atsiranda kompleksas, nepilnavertiškumo jausmas, bendraujama stengiantis prisidengti burną delnu. Pažįstama situacija?

Estetinis plombavimas – itin kruopšti procedūra. Jos metu sluoksnis po sluoksnio atkuriami danties audiniai, prigimtinė danties forma, spalva, dydis. Jei specialistas procedūrą atliks tinkamai – aplinkiniai žavėsis jūsų tobulais dantimis nė neįtardami, kad šią nuostabią šypseną kūrė profesionali ranka.

Kada taikomas estetinis plombavimas?   estetinis plombavimas

Estetinis dantų plombavimas rekomenduojamas, kai:

  • Netenkina dantų spalva, forma;
  • Yra tarpai tarp dantų, dantys nusidėvėję, nudilę;
  • Atsiranda plyšiai prie plombų, pakito plombos spalva ar laikas keisti seną arba nekokybišką plombą;
  • Atsirado ėduonies pažeidimai;
  • Dantys pažeisti po traumos (nuskilę, nutrupėję);
  • Dantys kreivi;
  • Reikalingas sąkandžio pakėlimas;
  • Ortodontinio gydymo metu.

Kodėl estetinį dantų plombavimą svarbu atlikti laiku?

Ši procedūra mažai naudojama didelės apimties defektams taisyti, nes ir moderniausios plombos tvirtumo dideliam defektui atstatyti nepakanka. Jei atskilo, nulūžo, nutrupėjo daugiau nei pusė danties – estetinis plombavimas, vargu, ar padės. Tokiais atvejais estetiniai dantų defektai taisomi laminatėmis arba protezuojami įklotais, pilnais ar daliniais vainikėliais.

Taisyklinga forma itin svarbi ne tik dantų estetikai, bet ir normaliam funkcionavimui. Neteisingai atkurta, arba traumos metu pažeista krūminio danties forma gali pakenkti žandikaulio sąnariui, pakeisti sąkandį. Ilgai uždelsus gali prireikti ir chirurgo įsikišimo. Bet kuriuo atveju delsimas gali sukelti daugiau sveikatos problemų, reikalauti sudėtingesnio gydymo, o kaina nejučia gali pradėti kandžiotis.

Nuo ko pradėti?

Estetinio plombavimo procedūra yra visiškai neskausminga ir nesukelia jokio diskomforto, kadangi gydomas dantis ir jo aplinka yra anestezuojama (nuskausminama, kad nesijaustų skausmo). Tyrimai rodo, kad 40% pacientų jaučia vienokią ar kitokią baimę, susijusią su odontologija: nuo baimės odontologo instrumentų garsams, ypač, gręžimo garsui, iki skausmo baimės. Mes norime, kad kiekvienas mūsų pacientas vizito metu jaustųsi saugiai ir patogiai, todėl naudojame unikalų beskausmės odontologijos metodą, kurį vadiname „atpalaiduojančia odontologija“. Esame tikri, kad kiekvienam baimę jaučiančiam žmogui pirmiausiai būtinas psichologinis pasiruošimas. Stengiamės išsamiai papasakoti apie visą gydymo eigą, tyrimus, veiksmus, galimus pojūčius, gijimo eigą, galimas pasekmes. Kuo daugiau pacientas žino ir supranta – tuo mažiau bijo. Su pacientu bendraujame ir procedūrų metu: nuolat teiraujamės, kaip jaučiasi, ar neskauda, ar viskas gerai. Stengiamės sudominti ir įtraukti į gydymo procesą.

Odontologijos klinikoje naudojamos aukščiausios kokybės plombavimo medžiagos. Visada svarbu tinkamai prižiūrėti dantis, tad po procedūros priežiūros reikalavimams išimčių tikėtis neverta. Kruopšti burnos higiena ir profilaktinė odontologų apžiūra leis išlaikyti sveikus dantis ilgam.

Skamba puikiai? Paskambinkite ar užeikite! Mes pasirūpinsime, kad galėtumėte nevaržomai dalintis nuostabia šypsena.

Taip atrodo dantys prieš ir po „Odontėjos“ specialistų atlikto estetinio plombavimo.

estetinis plombavimas - pries ir po

Estetinio plombavimo kainos

Profilaktinė apžiūra15 - 25 €
Specialisto konsultacija25 - 30 €
Gydymo plano sudarymas (raštu), jei gydysis ne mūsų klinikoje35 €
Danties radiograma10 €
Nuskausminimas10 €
Koferdamas10 €
Laikina plomba10 €
Fotopolimerinė (helio) plomba estetiniam danties defekto atstatymui:
Maža49 €
Vidutinė59 €
Didelė69 €
Estetinis plombavimas90 - 170 €
Funkcinis estetinis atstatymas150 - 200 €
Ilčių vedimo kelio atstatymas (1 dantis)59 €
Takaus kompozito plomba30 €
Stiklo jonomerinio cemento plomba30 - 45 €
Dantų grupės (6 dantys) sutvirtinimas (šinavimas) stiklo pluošto juostelėmis.150 €
Laikino plastmasinio danties fiksavimas prie kaimyninių dantų plombine medžiaga.50 - 150 €

Kainų svyravimas nurodytas, atsižvelgiant į intervencijos apimtį, manipuliacijų sudėtingumą ir sunaudotų medžiagų kiekį.

Pin It on Pinterest