lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

APIE MUS

Odontologijos klinika Vilniuje senamiestyje- Odontėja.

Odontologijos klinika Vilniuje  „Odontėja“ . – tai patyrusių odontologijos specialistų kolektyvas, galintis Jums pasiūlyti geriausią dantų gydymo kokybę ir optimalią kainą, malonų aptarnavimą ir puikų rezultatą – gražia šypseną. Kelias į pačią gražiausią šypseną – labai individualus, reikalaujantis patirties, žinių, įsiklausymo tiek į paciento poreikius, tiek į bendrą situaciją, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas. Savo kasdieniniame darbe stengiamės išgirsti, ko nori pacientas, paaiškinti, parodyti, kokias klaidas daro kasdieninėje dantų priežiūroje, padėti suformuoti teisingus įgūdžius, ir surasti optimalų,kokybišką ir ilgalaikį sprendimą, kad būtų pasiektas mūsų bendras tikslas – nuostabi šypsena. Tikime ir tai patvirtina ilgalaikė mūsų praktika, kad teisingai parinktas ir įgyvendintas gydymo ir priežiūros planas, leidžia džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis ilgus metus. Mūsų darbo kredo – atpalaiduojanti odontologija.

Gydome įvairaus amžiaus pacientus: vaikučius nuo 2,5 -3m, paauglius, suaugusius, taip pensijinio amžiaus žmones, kuriems yra taikoma Vilniaus teritorinių ligonių kasų kompensaciaja protezavimui. O nuolatinius dantukus vaikams iki 14m silantais dengiame nemokamai – kompensuoja VTLK.

 Odontologijos klinika Vilniuje „Odontėja“ – nuoširdžiai laukia Jūsų!

Odontologijos klinika „Odontėja“ – tai patyrusių specialistų kolektyvas, galintis Jums pasiūlyti geriausią dantų gydymą ir optimalią kainą, malonų aptarnavimą ir puikų rezultatą – gražia šypseną.

Šypsokis ir pasaulis nusišypsos Tau… O Jūsų šypsena pasirūpinsime mes…

Irma Šorienė
Gydytoja odontologė

Registruokitės

 Užpildžius šią formą, mūsų administratorė per 8 darbo valandas su Jumis susisieks tolimesniems žingsniams suderinti.

Darbo laikas

Pirmadienį09:00 - 19:00
Antradienį09:00 - 19:00
Trečiadienį09:00 - 19:00
Ketvirtadienį09:00 - 19:00
Penktadienį09:00 - 17:00
ŠeštadienįNedirbame
SekmadienįNedirbame

Pin It on Pinterest