lt +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Kompensuojamas silantavimas

Kompensuojamas silantavimas.

kompensuojamas silantavimasNuolatiniai krūminiai dantys, pasirodę burnos ertmėje, ne visada turi pilnai susiformavusius elementus – vageles kramtomajame paviršiuje, danties šaknies viršūnes. Baigti pilnai formuotis šaknies viršūnėms reikia tik laiko ir gyvybingos pulpos, o štai išlaikyti sveikas vageles, kol jos užsidarys, ne visada yra lengvas uždavinys.

Pirmieji nuolatiniai moliarai būna toli dantų lanke, juos sunkiau išvalyti. Jeigu vaiko mitybos režimas nėra itin sveikas ir sureguliuotas, jeigu dienos racione nebūna pakankamai šviežių vaisių ir daržovių, sveiko kokybiško maisto, o vyrauja greiti užkandžiai, saldūs gėrimai, galime teigti, kad burnoje susiformavo palanki terpė kariesui vystytis.

Odontėjos” odontologijos klinikoje yra skiriamas ypatingas dėmesys vaikų dantų gydymui ir profilaktikai. Remiantis savo ir pasauline gydytojų odontologų patirtimi bei rekomendacijomis, žinome, kad geriausia apsauga nuo karieso yra dantų vagelių – didžiausių karieso rizikos zonų – silantavimas. Ką tik išdygus krūminiam dantukui ir dar esant sveikoms vagelėms, mes rekomenduojame jas užlieti silantu – hermetiku, kuris neleidžia vagelėje kauptis apnašui, kuriame “apsigyvena” kariesą sukeliančios bakterijos, ir išsiria fluorą, kuris sustiprina danties audinį.

“Odontėjos” odontologijos klinika yra sudariusi sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl pas mus daromas vaikų krūminių dantų kompensuojamas silantavimas. Mūsų klinikoje vaikams nuo 6 m iki 14 m silantai liejami visiškai nemokamai. Tėveliai, drąsiai kreipkitės į “Odontėjos” specialistus, norėdami apsaugoti savo vaikučių nuolatinius dantis nuo gedimo.

Laukiame odontologijos klinikoje “Odontėja”!

Pin It on Pinterest