lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Kompensuojamas dantų protezavimas senjorams

Odontologijos klinika „Odontėja“ stengiasi, kad visų šeimos narių burnos sveikata būtų gera ir džiugintų gražia šypsena, todėl mūsų partneris yra Vilniaus teritorinė ligonių kasa, kuri yra paskyrusi kompensaciją senjorų dantų protezavimui.
Pacientui sulaukus pensijinio amžiaus ir sulaukus eilės, patvirtinančios galimybę gauti kompensaciją dantų protezavimui, galima kreiptis į odontologijos kliniką, turinčią sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa ir galinčia suteikti kompensuojamas paslaugas. Žmogus į gydymo įstaigą turi atvykti su dviem laiškais iš VTLK, kurie patvirtina, kad senjorui priklauso kompensuojamas dantų protezavimas. Prieš tai dantys turi būti pilnai sugydyti ir paruošti protezavimui, turi būti atliktos visos būtinos terapinės procedūros, kad būtų galima atlikti kokybiškas procedūras.
Gavus antrą laišką, į pasirinktą gydymo įstaigą, kurių sąrašas yra pridedamas su pažyma,  reikia kreiptis ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo jo gavimo, kitu atveju eilė bus anuliuota. Tačiau yra galimybė eilę atidėti, jei pacientas to pageidauja. Tada reikia kreiptis į Vilniaus teritorinę ligonių kasą su motyvus paaiškinančiu prašymu. Kompensacija yra visiems pacientams vienoda, tad jei būtinos procedūros viršija kompenuojamą sumą, pacientas trūkstamą dalį turi padengti pats.
Atvykite į „Odontėją“ pasinaudoti protezavimo kompensacija senjorams.

 

Pin It on Pinterest