lten +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

ATSILIEPIMAI

 • Džiaugiamės prieš kelerius metus atradusios “Odontėja”. Dėkojame gyd. Odontologei Irmai Šorienei ir burnos higienistei Jolantai Ruzgienei už kruopštų darbą, gerus patarimus, sugrąžintą norą plačiai šypsotis. Puikiam “Odontėjos” kolektyvui linkime ir toliau klestėti. O mes ir ateityje mielai su Jumis draugausime. Ateiname į kliniką kaip pas savus, visada maloniai sutinka, su šypsena išlydi.

  Sėkmės Jums visiems

  Valerija Šečkuvienė ir Laima Šečkutė
  Pacientės
 • Pas gydytoją I. Šorienę ateinam su džiaugsmu! Deimantas nekantraudamas laukia susitikimų! Ačiū už puikias emocijas!

  Deimantas su mama Snežana
  Pacientai
 • Tik pravėrus “Odontėjos” duris pasitiko miela, nuoširdi Gabrielės šypsena, kuri labai gerai nuteikė visam vizito laikui, nes atėjau pas higienistę Jolantą(o tokie vizitai ne visada būna malonūs). Bet Jolantos šypsena (dar nuoširdesnė) padarė savo (gydė be skausmo).

  Sėkmės, šiam visam šauniam kolektyvui “Odontėja”.

  Aldona Urbanavičienė
  Pacientė
 • Apsilankiusi “Odontėjoje”buvau sužavėta gera atmosfera bei kokybišku ir geru aptarnavimu. O kai prireikė dar apsilankymo vaikui, nusprendžiau, kad ši vieta jam tiks, nes visi geri :), šypsosi, viską paaiškina ir prisitaiko prie kiekvieno. Jautruolis sūnus su nekantrumu laukė kito apsilankymo:).

  Ačiū už supratingumą bei žmogiškumą:)

  Pacientė
 • Pas gydytoją Irmą lankomės visa šeima. Ji atsakingai, kruopščiai ir labai estetiškai gydo, plombuoja dantis. Labai patiko mano šešiamečiui sūnui, kuris nuo pirmo karto neturi baimės eiti pas dantistę, nes jam ten patiko, neskaudėjo, nes pasitikejo ja, kaip ir mama:))) ačiū, Irma, už gerus darbus, atidumą ir gražesnes šypsenas!

  Asta Kačeniauskienė
  Pacientė
 • Rekomenduoju gydytoją Irmą Šorienę, kaip gerą profesionalę. Be to – labai jauki klinika ir malonus bendravimas ir šypsenos 🙂

  Beatričė Laurinkutė-Kijevicienė
  Pacientė
 • Puiki klinika. Nuosirdus ir profesionalus personalas, žodžiu viskas labai ,labai gerai. Visiems rekomeduoju. 🙂

  Kęstutis Kemeris
  Pacientas
 • Превосходная работа, пломбы совершенно не заметно, будто свой зуб! Однозначно приду ещё раз.

  Marta Shao
  Pacientė
 • Šis gydytojas tiesiog tobulas! (Gyd. Andrius Talijūnas)

  Loreta Dainytė
  1

Pin It on Pinterest