lt +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Ar šiemet jau lankėtės pas odontologą?

Ar šiemet jau lankėtės pas odontologą?

Manoma, kad apie pusė visų Lietuvos gyventojų pas savo odontologą lankosi nereguliariai. Jei jūs taip pat esate vienas iš jų, laikas susirūpinti.

 

Štai penkios svarbios priežastys, kodėl tai reikėtų padaryti dar šiais metais.

 

  1. Suvaldykite dantų problemas, kol jos dar nepadarė didesnės žalos

 

Jeigu reguliariai apsilankysite pas savo odontologą, jis laiku pastebės dantų ir dantenų problemas, kol jos dar nepadarė didesnės žalos jūsų sveikatai ir gerai savijautai. Taip pat tai bus ir mažesnė finansinė našta jūsų piniginei.  Pavyzdžiui, kuo didesnis karieso pažeistas danties plotas, tuo ilgiau truks danties gydymo procedūra. Jei karieso žala dar nėra didelė, galima išvengti šaknies kanalų gydymo ir sutaupyti, kadangi gydant šaknies kanalus, teks apsilankyti pas odontologą dar bent porą kartų. O tai taip pat padidins išlaidas bei pareikalaus papildomo Jūsų brangaus laiko.

 

Jūs nejaučiate jokių simptomų, susijusių su daugeliu dantų ir dantenų problemų, kol jie nėra pažengę. Dažna dantenų liga yra gingivitas ir jį būtina laiku diagnozuoti ir gydyti. Tačiau dažniausiai ši dantenų liga yra ignoruojama, kol neatsiranda ryškesnių simptomų, skausmo. Tuomet problema jau būna stipriai pažengusi ir reikalauja sudėtingesnio gydymo.

 

  1. Odontologija yra nuolat tobulėjanti sritis

 

Jei praeityje turėjote karčios patirties susijusios su odontologijos kabinetu, leiskite  jus užtikrinti, kad odontologija nuėjo ilgą tobulėjimo ir technologinių naujovių kelią. Šiuolaikinė odontologija pasižymi inovatoriškom medžiagom ir technologijom, kurios padeda kokybiškai ir be skausmo gražinti jums sveikatą.

 

  1. Yra būdų sumažinti skausmo baimę

 

Galima rinktis iš didelės pasiūlos raminančiai veikiančių medikamentų, puikiai tinka ir žolinio pagrindo raminamieji, kurie,jaučiant didelę baimę skausmui, procedūros metu sumažins nerimą ir padės atsipalaiduoti.

 

Be to, jei bijote adatų, daugelis odontologų gali sutvarkyti nedideles skylutes dantyje ir be jokių anestetikų. Tačiau jei jums reikalingas nuskausminimas, injekcijos vieta dantenose gali būti nujautrinama  specialia  želė, kad injekcija būtų beveik be skausmo.

 

Nuo tamsiųjų amžių, kai odontologai buvo šiek tiek išprotėję, nuėjome ilgą kelią – peržvelkite šias senosios mokyklos odontologijos nuotraukas, jei vis dar kyla abejonių.

odontologija senovėje
odontologija senovėje
odontologija senovėje
odontologija senovėje

  1. Galite pasinaudoti gerais pasiūlymais

Ieškodami odontologijos klinikos savo mieste, greičiausiai rasite gerų pasiūlymų, kurie leis jums sutaupyti, norint įsivertinti savo dantų ir dantenų sveikatą bei pasinaudoti gerais pasiūlymais, pavyzdžiui estetiniam plombavimui.

 

  1. Galimybė pasinaudoti dantų gydymu išsimokėtinai

Kitas puikus pasirinkimas, kurį siūlome savo praktikoje, vadinamas „gydymu išsimokėtinai“. Tai leidžia pacientams džiaugtis sveika ir gražia šypsena šiandien, o sumokėti už paslaugas vėliau.

Procedūra labai paprasta ir greita: tereikia „Odontėjos“ klinikos administratorei pateikti asmens dokumentą, informaciją apie gaunamas pajamas ir turimus finansinius įsipareigojimus, jei tokių yra,  ir kelių minučių bėgyje sulaukti atsakymo apie galimybę gauti paskolą dantų gydymui. Pacientas gali pasirinkti įmokos dydį, mokėjimo dieną, paskolos laikotarpį. Pasirašius visus reikalingus užpildytus dokumentus, galite džiaugtis galimybe turėti dantis šiandien, o mokėti rytoj. Jums nereikės patiems eiti į banką, derėtis dėl sąlygų, o mėnesines įmokas į nurodytą sąskaitą banke galėsite atlikti internetu, net neišeidami iš namų.

Nedvejokite, dantų gydymas išsimokėtinai pagerins Jūsų kasdieninę sveikatą ir savijautą bei pakels nuotaiką.

 

Geriau šiandien, nei rytoj!

 

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų šypsena šiandien, kad galėtumėte ja džiaugtis kiekvieną dieną.

Pin It on Pinterest