lt +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Jūsų odontologas žino, jei nesinaudojate tarpdančių siūlu

tarpdančių siūlas

Kaip jūsų odontologas žino, jei nesinaudojate tarpdančių siūlu? Neseniai atliktoje apklausoje nustatyta, kad maždaug apie pusė visų europiečių kasdien dantų higienai naudojasi tarpdančių siūlu.

O ką veikia kita pusė?

Manoma, kad likusieji naudojasi tarpdančių siūlu vos porą kartų per metus – prieš profilaktinį apsilankymą pas odontologą. Galbūt jie mano , kad šios jų gudrybės odontologai nepastebės? Tačiau viskas nėra taip paprasta: odontologas gali pasakyti, ar jūs reguliariai naudojatės tarpdančių siūlu ar ne.

Kaip jūsų odontologas gali pastebėti,kad nesinaudojate tarpdančių siūlu?

Jei naudojatės tarpdančių siūlu tik prieš vizitą pas odontologą, tai išduos kraujuojančios dantenos. Nors yra ir kitų, mažiau įprastų priežasčių, dėl kurių pasireiškia dantenų kraujavimas, pagrindinė priežastis – gingivitas. Gingivitui susidaro puikios sąlygos atsirasti tuomet, kai ant dantų lieka nepašalintų maisto likučių, o juose dauginasi bakterijos, sukeliančios dantenų uždegimą – gingivitą.
Pagrindinė problema būtų ta, kad sergant gingivitu, reikia bemaž savaitės laiko, kad dantenos, naudojantis kasdien tarpdančių siulu, nustotų kraujuoti. Taigi, jei iki apsilankymo pas savo odontologą naudosite dantų šepetėlį ir tarpdančių siūlą, jūsų dantys bus švarūs, bet jūsų dantenos vis tiek parodys pagrindinį uždegimo požymį – kraujavimą.
Jei tikrai norite apgauti savo odontologą, galvojantį, kad jūs reguliariai valote dantis ir naudojate tarpdančių siūlą, tai turėsite tai padaryti mažiausiai septynias dienas prieš apsilankymą. Ir jei jūs tai padarysite, tai galbūt galite taip kruopščiai prižiūrėti savo dantis ir dantenas kasdien?

,,Odontėja“ specialistai rekomenduoja naudotis tarpdančių siūlu kasdien. Galite jį naudoti ir kas kartą po valgio. Taip apsaugosite savo dantenas nuo gingivito ir užkirsite kelią rimtesnėms dantų ir dantenų problemoms ateityje.

Pin It on Pinterest