lt +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Kada turėtų būti pirmas vizitas pas odontologą?

Pirmas vizitas pas odontologa

Kada turėtų būti pirmas vizitas pas odontologą? Pieninis sąkandis pilnai susiformuoja 2,5m, tai reiškia, kad tokio amžiaus vaikas jau dažniausiai turi visus 20 pieninių dantų. Tai taip pat reiškia, kad jie jau gali pradėti gesti , jei bus tam sąlygos. Todėl optimaliausias laikas pirmajam vizitui pas odontologą yra 3,5-4 metukai, kada vaikas jau yra pakankamai sąmoningas, sugebantis išlaikyti dėmesį ir bendraujantis. Rekomenduojame apsilankyti tokio amžiaus net jeigu ir neturite jokių nusiskundimų ar pastebimų problemų. Vaikas susipažins su aplinka, kvapais, atmosfera, pabendraus su gydytoju, kuris parodys, kokių įdomių dalykų turi savo kabinete. Tokia patirtis, kada nereikalinga jokia procedūra, mažajam pacientui nuima daug baimių ir įtampų, kadangi jis pamato, kad čia ne tik nebaisu, bet netgi įdomu . Gydytojas būtinai padovanos dovanėlę prisiminimui apie pirmąjį vizitą.
Jei tėveliai pastebi problemas jaunesniame amžiuje, be abejo reikia kreiptis anksčiau ir spręsti jas pagal būtinybę. Mūsų jauniausi pacientai yra 2,5 metų, kuriems sėkmingai sugydėme kariesus ir užplombavome spalvotomis plombomis. Vaikų dantų gydymas mūsų kabinete, mažiesiems pacientams kelia tik džiaugsmą.
Laukiame Jūsų odontologijos klinikoje Odontėja Latako 1-17, Vilniuje, telefono numeriai pasiteiravimui +37061564268 ir +37082121848 arba registruokitės internetu adresu info@odonteja.lt

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Pin It on Pinterest