lt +370 615 64 268 I - IV 9:00 - 19:00; V 9:00 - 17:00 Latako g. 1 - 17, Vilnius

Nemokamas silantavimas

Vilniaus-TLK„Odontėjos“ klinikos specialistai ypatingą dėmesį skiria vaikų pieninių ir nuolatinių dantų gydymui ir tiki, kad bet kokia profilaktika yra geriau nei gydymas. Esame sudarę sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl mūsų jauniesiems pacientams iki 14 metų prieinamas nemokamas silantavimas.

Lietuvos ir pasaulio gydytojų odontologų rekomendacijos teigia, kad geriausia ir efektyviausia profilaktikos priemonė nuo danties kietųjų audinių pažeidimo – karieso   yra dantų vagelių silantavimas, t.y. vagelių padengimas specialiu hermetiku, kuris apsaugo jas nuo žalingo bakterijų poveikio, atsirandančio dėl maisto likučių užsilaikymo jose. Silantus reikia uždėti ant sveikų dantų, o tai galima garantuoti apsaugojus neseniai išdygusių dantų vageles, kol jos nespėjo sugesti.

Žinant, kad nuolatiniai krūminiai dantys pradeda dygti nuo 6 metų amžiaus, „Odontėjos“ klinika siūlo savo mažiesiems pacientams pasinaudoti galimybe apsaugoti savo dantukus visiškai  NEMOKAMAI, kadangi silantavimo procedūrą kompensuoja Vilniaus teritorinė ligonių kasa, su kuria „Odontėjos“ klinika turi bendradarbiavimo sutartį. Papildomai ši procedūra pacientui nieko nekainuos. Todėl kviečiame apsilankyti vaikučius nuo 6 iki 14 metų amžiaus ir apsaugoti savo dantis nuo gedimo NEMOKAMAI.

Odontologijos klinikos „Odontėja“ specialistai ypatingą dėmesį skiria vaikų pieninių ir nuolatinių dantų priežiūrai ir tiki, kad bet kokia profilaktika yra geriau nei gydymas. Pacientams nuo 6 iki 14m, atvykusiems į mūsų odontologijos kliniką, suteikiamas nuolatinių dantų NEMOKAMAS silantavimas !

nemokamas silantavimasAteityje tai Jums sutaupys daug laiko, nervų ir pinigų. Laukiame 6-14 metų vaikučių.
Susitikime „Odontėjoje“!

Brangūs tėveliai, nepraleiskite progos nemokamai pasirūpinti Jūsų vaikučių dantų sveikata ir apsauga. Ateityje tai Jums sutaupys daug laiko, nervų ir pinigų.

Pin It on Pinterest